Terminarz

Hydrotruck Radom 80 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 02.09.2021 18:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66 : 62 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 09.09.2021 17:30
ENEA Zastal BC Zielona Góra 83 : 91 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17.09.2021 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 88 : 80 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 26.09.2021 19:30
ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz 86 : 82 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 02.10.2021 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 89 : 79 WKS Śląsk Wrocław 09.10.2021 18:00
Anwil Włocławek 75 : 80 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 15.10.2021 17:30
Asseco Arka Gdynia 59 : 87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 21.10.2021 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77 : 92 King Szczecin 31.10.2021 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza 82 : 97 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 07.11.2021 15:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73 : 66 Trefl Sopot 14.11.2021 17:30
Legia Warszawa 68 : 66 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 21.11.2021 20:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77 : 94 Twarde Pierniki Toruń 04.12.2021 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 84 : 74 GTK Gliwice 12.12.2021 19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68 : 66 PGE Spójnia Stargard 18.12.2021 15:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 86 : 82 Hydrotruck Radom 26.12.2021 19:30
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 81 : 82 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 30.12.2021 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 80 : 63 ENEA Zastal BC Zielona Góra 10.03.2022 17:30
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 82 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 16.01.2022 17:35
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 99 : 78 ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz 09.01.2022 15:30
WKS Śląsk Wrocław 96 : 84 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 28.01.2022 20:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83 : 77 Anwil Włocławek 05.02.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100 : 75 Asseco Arka Gdynia 10.02.2022 17:30
King Szczecin 74 : 77 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 05.03.2022 19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 94 : 75 MKS Dąbrowa Górnicza 13.03.2022 15:30
Trefl Sopot 103 : 78 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20.03.2022 15:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96 : 90 Legia Warszawa 26.03.2022 19:30
Twarde Pierniki Toruń 83 : 76 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 03.04.2022 17:30
GTK Gliwice 76 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 08.04.2022 19:30
PGE Spójnia Stargard 81 : 104 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13.04.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 93 : 69 King Szczecin 19.04.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 89 : 80 King Szczecin 21.04.2022 20:00
King Szczecin 83 : 78 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 25.04.2022 17:00
King Szczecin 82 : 97 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 27.04.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 57 : 77 WKS Śląsk Wrocław 03.05.2022 20:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66 : 91 WKS Śląsk Wrocław 05.05.2022 17:30
WKS Śląsk Wrocław 60 : 123 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 08.05.2022 20:40
WKS Śląsk Wrocław 69 : 89 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 10.05.2022 20:20
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 71 : 81 WKS Śląsk Wrocław 13.05.2022 17:40
Anwil Włocławek -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 18.05.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Anwil Włocławek 21.05.2022 17:30