Terminarz

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66 : 64 Suzuki Arka Gdynia 22.09.2022 19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66 : 90 BM Stal Ostrów Wlkp. 02.10.2022 17:30
ENEA Zastal BC Zielona Góra 85 : 93 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 06.10.2022 17:30
Rawlplug Sokół Łańcut 69 : 83 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 15.10.2022 20:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 75 : 77 WKS Śląsk Wrocław 22.10.2022 17:30
Legia Warszawa 70 : 63 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 30.10.2022 19:30
Anwil Włocławek 79 : 70 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 06.11.2022 15:30
King Szczecin 88 : 77 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 18.11.2022 17:30
PGE Spójnia Stargard 83 : 69 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 26.11.2022 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 94 : 58 Twarde Pierniki Toruń 02.12.2022 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza 95 : 94 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11.12.2022 14:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82 : 60 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19.12.2022 18:00
ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz 59 : 86 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 22.12.2022 19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 49 : 60 GTK Gliwice 30.12.2022 20:15
Trefl Sopot 71 : 77 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 06.01.2023 17:30
Suzuki Arka Gdynia 68 : 88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12.01.2023 17:30
BM Stal Ostrów Wlkp. 74 : 84 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 22.01.2023 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 64 : 66 ENEA Zastal BC Zielona Góra 30.01.2023 18:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 91 : 88 Rawlplug Sokół Łańcut 02.02.2023 17:30
WKS Śląsk Wrocław -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11.02.2023 20:00
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Legia Warszawa 05.03.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Anwil Włocławek 12.03.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- King Szczecin 16.03.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- PGE Spójnia Stargard 23.03.2023
Twarde Pierniki Toruń -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 03.04.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- MKS Dąbrowa Górnicza 08.04.2023
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 15.04.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- ENEA Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23.04.2023
GTK Gliwice -- : -- Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29.04.2023
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk -- : -- Trefl Sopot 03.05.2023