Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zack Bryant w Słupsku!

2022-09-01 · Aktualności

Zack Bryant (24.11.1997r)

Zack dorastał na Florydzie grając w koszykówkę i football amerykański. W szkole średniej Providence notował świetne statystyki. W ostatnim roku szkoły rzucał 20 punktów na mecz i rozdawał do tego 6 asyst w każdym spotkaniu. To zaowocowało zainteresowaniem skautów i wielu drużyn uczelnianych. Ostatecznie zdecydował się na University of Alabama w Birmingham.

W drużynie Blazers w pierwszych dwóch sezonach notował średnio ponad 14 punktów. W trzecim roku rozegrał tylko 3 spotkania i postanowił zmienić otoczenie. Przeniósł się do Georgia Southern University. Ostatni sezon jego gry na uczelni należał do udanych. Notował 13.6 pkt., 2.6 zbiórek i dokładał 2.6 asysty.

Zeszły sezon był jego pierwszym profesjonalnym. Swoją przygodę w Europie rozpoczął w Niemczech. W drużynie BG Goettingen rozegral tylko 5 spotkań notując 5 punktów na mecz. Przeniósł się do ligi fińskiej. Reprezentował barwy drużyny z Lahti. W ciągu ponad 30 minut spędzanych średnio na parkiecie notował 21 punktów przy świetnej skuteczności 61,8% za dwa i 41,9% za trzy. Dzięki swojej świetnej grze sezon kończył we Włoszech.Zack trafił do drużyny ACQUA S.BERNARDO CANTÙ grającej w drugiej lidze włoskiej. Bryant rozegrał w niej 22 spotkania i rzucał 11,9 punktów, 2,6 zbiórek i 1,8 asysty na mecz. Cieszymy się, że Zack będzie grał w naszej drużynie.

Witamy w Słupsku!

back to top