Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wygrywamy z Zieloną Górą!

2023-12-17 · Aktualności

W niezwykle emocjonującym meczu na własnym parkiecie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zwyciężyli po zaciętym pojedynku z ENEA STELMET ZASTAL Zielona Góra. Mimo że przez większość meczu Zielona Góra utrzymywała prowadzenie, to w końcówce Czarni Słupsk zdołali odwrócić losy spotkania, zdobywając zasłużone zwycięstwo.

Rozpoczęcie meczu było pełne intensywnej rywalizacji, a obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry. Wielokrotne zmiany prowadzenia sprawiły, że kibice byli świadkami zaciętej batalii na parkiecie. Ostatecznie to Czarni Słupsk zdołali przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

MaCio Teague był jednym z głównych architektów zwycięstwa, zdobywając 21 punktów i wnosząc znaczący wkład w efektywność ataku drużyny. Niezwykłe osiągnięcie przedstawił również Michał Michalak, który zanotował double-double, zdobywając 18 punktów i 10 zbiórek. W zespole zadebiutował, także Donatas Sabeckis. Nie zapunktował w dzisiejszym spotkaniu, ale zanotował 11 asyst i pięć zbiórek

Warto podkreślić, że koncentracja i determinacja Czarnych Słupsk w końcówce meczu przyniosły im sukces, pokazując, że są gotowi stawiać czoła silnym rywalom. Zwycięstwo to doskonały dowód na rozwój zespołu i zdolność do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na parkiecie.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:69 (12:20, 24:18, 16:16, 21:15)

Czarni: MaCio Teague 21, Michał Michalak 18 (10 zb), Benas Griciunas 10, Paweł Leończyk 8, Szymon Wójcik 6, Verners Kohs 4, Donatas Sabeckis 0 (11 as), Bartosz Jankowski 0.

Zastal: Geoffrey Groselle 20, Novak Musić 16, Jan Wójcik 10, James Washington 8, Marcin Woroniecki 5, Paweł Kikowski 4, Michał Kołodziej 3, Aleksander Lewandowski 3.

back to top