Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wygrywamy z Sopotem!

2023-10-21 · Aktualności

Czarni Słupsk triumfują na wyjeździe nad Treflem Sopot - Mecz pełen emocji i niespodzianek. 

Spotkanie było pełne zaciętych pojedynków i widowiskowych akcji. Obie drużyny stawiły twarz w rywalizacji na parkiecie, nie pozostawiając nikogo obojętnym. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 39-48 na korzyść Czarnych, co świadczy o ich determinacji i zdolności do prowadzenia w trudnych warunkach. Jednak Trefl Sopot nie zamierzał się poddać i cały czas walczył o odrobienie strat.

W drugiej połowie meczu emocje tylko się nasilały. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, a wynik wahał się przez cały czas. Ostatecznie to Czarni Słupsk wyszli zwycięsko, pokonując Trefl Sopot wynikiem 81-90. To zwycięstwo na pewno dostarczyło ogromnej radości zarówno zawodnikom, jak i fanom.

Jednym z kluczowych graczy tego meczu był Mike Caffey, który zdobył 19 punktów. Jego umiejętności rzutowe i umiejętność przewagi nad rywalami były widoczne przez cały mecz. Oprócz niego, Michał Michalak zdobył 20 punktów, co także miało ogromny wpływ na wynik.

To zwycięstwo Czarnych Słupsk to dowód na to, że praca zespołowa, determinacja i zaangażowanie w treningach przynoszą efekty. Mimo że na papierze Trefl Sopot był uważany za faworyta tego meczu, Czarni Słupsk udowodnili, że w koszykówce wszystko jest możliwe.

Teraz drużyna Czarni Słupsk ma przed sobą cały sezon, a to zwycięstwo na pewno da im motywację do dalszej pracy i walki na parkiecie. Dla kibiców to dzień triumfu i nadziei na udany sezon.

Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 81:90 (18:18, 21:30, 24:20, 18:22)

Trefl: Benedek Varadi 21, Mikołaj Witliński 12, Jarosław Zyskowski 12, Andy Van Vliet 11, Aaron Best 8, Paul Scruggs 8, Jakub Musiał 5, Auston Barnes 3, Szymon Tomczak 1, Błażej Kulikowski 0.

Czarni: Michał Michalak 20, Michael Caffey 19, Macio Teague 14, Verners Kohs 12, Szymon Wójcik 10, Daniel Szymkiewicz 7, Bartosz Jankowski 6, Benas Griciunas 2.

back to top