Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wygrywamy z MKS Dąbrową Górniczą

2023-12-05 · Aktualności

W emocjonującym meczu na własnym parkiecie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zwyciężyli nad drużyną MKS Dąbrowa Górnicza po zaciętym pojedynku, który trzymał kibiców w napięciu przez całą długość spotkania. Choć przez większość czasu Słupsk utrzymywał prowadzenie, to MKS nie poddawał się i dynamicznymi atakami oraz celnie rzutami za trzy punkty powracał do gry.

Mecz zaczął się od intensywnej rywalizacji, a obie drużyny prezentowały wysoką jakość gry. Czarni Słupsk kontrolowali przebieg wydarzeń, utrzymując przewagę na tablicy wyników. Jednak MKS Dąbrowa Górnicza nie zamierzała się poddać, błyskawicznie wracając do gry za sprawą efektywnych ataków i precyzyjnych rzutów zza łuku.

Benas Griciunas był jednym z kluczowych graczy Czarnych Słupsk, osiągając double-double z imponującymi 19 punktami i 10 zbiórkami. Jego wkład w zwycięstwo drużyny był nieoceniony.

Ostateczny rezultat meczu to 92-90 dla Czarnych Słupsk, co potwierdza, że zespół jest w doskonałej formie i gotowy do pokonywania trudnych rywali. Emocje na parkiecie, zaangażowanie zawodników i wsparcie kibiców sprawiły, że to spotkanie zapadnie w pamięć fanów na długo.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 92:90 (23:22, 31:25, 25:26, 13:17)

Grupa Sierleccy Czarni: Benas Griciunas 19, Michał Michalak 19, Macio Teague 18, Verners Kohs 15, Michael Caffey 12, Paweł Leończyk 6, Szymon Wójcik 3, Daniel Szymkiewicz 0, Bartosz Jankowski 0.

MKS: Marc Garcia 28, Lovell Cabbil 17, Nicolas Carvacho 15, Jeriah Horne 10, Tayler Persons 6, Maciej Kucharek 4, Dawid Słupiński 4, Dominik Wilczek 3, Marcin Piechowicz 3, Błażej Kulikowski 0.

back to top