Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wygrywamy z Łańcutem!

2024-02-10 · Aktualności

Zwycięstwo IconSea Czarni Słupsk nad Muszynianką Domelo Sokół Łańcut! 

To było wyjątkowe widowisko na parkiecie, które na długo zostanie w pamięci kibiców Czarnych! Drużyna Icon Sea Czarni Słupsk zwyciężyła w zaciętym meczu domowym z Muszynianką Domelo Sokół Łańcut, zakończonym wynikiem 92:90.

Naprawdę trzeba było włożyć serce w grę, by osiągnąć takie zwycięstwo, a nasi zawodnicy zrobili to doskonale! Liderem naszej drużyny był niezawodny Mike Caffey, który zdobył aż 28 punktów, nie pozostawiając złudzeń co do swojej klasy. Nie mniej imponujące występy zaliczył Benas Gricunas, który oprócz 23 punktów, zgarnął także 11 zbiórek, zapewniając nie tylko punkty, ale i dominację pod koszem. Szczególną uwagę należy zwrócić na jego niesamowitą skuteczność w rzutach wolnych - aż 9 trafień na 10 prób!

Przeciwnicy nie dawali za wygraną łatwo, a Ikechukwu Nwamu z Muszynianki Domelo Sokół Łańcut rzucił 21 punktów, starając się przeważyć szalę zwycięstwa na ich korzyść.

To kolejny sukces naszej drużyny, który buduje nasze morale. Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i gorące dopingowanie na każdym kroku!

Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)

Czarni: Mike Caffey 28, Benas Griciunas 23 (11 zb), Szymon Wójcik 14, MaCio Teague 13, Donatas Sabeckis 8, Bartosz Jankowski 5, Verners Kohs 1, Jan Pluta 0.

Sokół: Ikechukwu Nwamu 21, Adam Kemp 17, Artur Łabinowicz 14, Terrell Gomez 9, Filip Struski 9, Milivoje Mijović 8, Delano Spencer 7, Michał Kroczak 5.

back to top