Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wygrywamy z Dzikami Warszawa!

2023-12-22 · Aktualności

W wyjątkowym spotkaniu na wyjeździe Grupa Sierleccy Czarni Słupsk odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Dzikami Warszawa. Mistrzowska gra Michala Michalaka i Mike'a Caffeya sprawiła, że zwycięstwo było nie tylko zdecydowane, ale także widowiskowe.

Michal Michalak, prezentując wyjątkową celność rzutową, trafił jak szalony w pierwszej połowie spotkania. Zanotował imponujący wynik 5/5 z dystansu, co było kluczowym czynnikiem budującym przewagę Czarnych Słupsk. Jego precyzyjne rzuty zafascynowały kibiców i uczyniły go jednym z głównych bohaterów pierwszej połowy.

Mike Caffey w drugiej połowie wziął na siebie odpowiedzialność za punktowanie. Jego zdolność do przejęcia roli lidera w ataku przyczyniła się do utrzymania tempa i kontroli nad meczem przez Czarnych Słupsk.

Ostateczny wynik to 83:96 na korzyść Czarnych Słupsk, co świadczy o ich dominacji nad Dzikami Warszawa. Zespół pokazał nie tylko imponującą grę indywidualną, ale także doskonałą synchronizację na boisku.

Kibice Czarnych Słupsk na pewno pozostaną pod wrażeniem znakomitej formy swojej drużyny i z niecierpliwością czekają na kolejne emocje, jakie przyniosą kolejne spotkania.

Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:96 (15:30, 23:26, 19:21, 26:19)

Dziki: Dominic Green 32, Mateusz Szlachetka 11, Isaiah Crawley 10, Grzegorz Grochowski 7, Nick McGlynn 7, Jarosław Mokros 5, Matthew Coleman 4, Alan Czujkowski 4, Mateusz Bartosz 3, Michał Aleksandrowicz 0, Paweł Kopycki 0, Wojciech Nojszewski 0.

Czarni: Michael Caffey 27, Michał Michalak 27, Verners Kohs 9, MaCio Teague 8, Benas Griciunas 6, Paweł Leończyk 6, Bartosz Jankowski 5, Szymon Wójcik 5, Donatas Sabeckis 3, Igor Stolarz 0.

back to top