Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

W końcu Wiatraczna !

2020-08-03 · Aktualności

W końcu Wiatraczna !

Turniej nr 5 organizowany wspólnie przy wsparciu programu Akademia Pomorska w Słupsku pt. "Aktywna Akademia 5+" oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w końcu odbył się na Orliku przy ul. Wiatracznej. Choć i tym razem z nieba poleciało kilka kropel deszczu, to nie przeszkodziło to organizatorom na przeprowadzenie zawodów.

24 zawodników i 7 zespołów - choć frekwencja nieco niższa niż przed tygodniem, to na boisku gorąco jak zawsze. Zawodników tym razem do walki zagrzewał Szymon Długosz.
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Od samego początku dało się zauważyć wyraźną przewagę zespołu "Ulubieńcy" z m.in. Bartoszem Sprengel oraz Kamilem Izraelskim w składzie. Zespół juniorów STK (ENERGA MJMS) reprezentowali: Filip Giec, Kacper Kozłowicz oraz Robert Kozłowicz (trener młodzieżowych zespołów STK Czarni), niestety bilans rozegranych spotkań nie pozwolił naszym zawodnikom na występ w finale. "Ulubieńcy" natomiast, z kompletem zwycięstw, rozgromili w meczu finałowym "2 Nie Pali" 11-2.

Kolejny turniej już w następną niedzielę. Jak zawsze trzymamy kciuki za pogodę i widzimy się na Wiatracznej
Projekt „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną” finansowany z Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

back to top