Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

To był " KOSMICZNY SEZON"

2022-05-29 · Aktualności
Ten sezon na pewno pozostanie w naszej pamięci przez wiele lat!
Niesamowite emocje, wiele pięknych akcji i niezapominanych chwil. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom. Naprawdę rzadko zdarza się zebrać tak świetnie funkcjonującą grupę ludzi na parkiecie i poza nim. Każdy z zawodników miał swój niepowtarzalny charakter i styl, który wniósł do tej drużyny.
Dziękujemy trenerom za codzienną pracę przy przygotowaniu naszych zawodników do spotkań. Gracze zawsze byli w świetnej formie i gotowi na każdego przeciwnika. Dziękujemy Prezesowi oraz wszystkim osobom związanym z klubem.
Dziękujemy Pani Prezydent Krystynie Danileckiej-Wojewódzkiej, Wiceprezydentom, Radzie Miasta, władzom gminnym i powiatowym. Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom oraz oczywiście naszym kibicom za serce włożone w doping Naszej drużynie. Za przemierzone tysiące kilometrów i zdarte gardła. Bez was nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu.
back to top