Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Świetny wynik zbiórki dla Patrycji Doluk!

2019-04-09 · AktualnościGaleria

Jedno jest pewne - kibice w hali Gryfia mają wielkie serca. Po raz kolejny pokazali, że pomoc innym nie jest im obojętna. Dlatego z wielką radością chcemy poinformować, że nasza akcja pomocy dla Patrycji Doluk przyniosła wielki sukces!

Podczas dwóch spotkań z WKK Wrocław prowadzona była zbiórka pieniędzy do puszek oraz licytacja ostatniej koszulki w karierze Mantasa Cesnauskisa oraz koszulki Huberta Wyszkowskiego z reprezentacji U18. Sukces licytacji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. 

Koszulka Mantasa Cesnauskisa została wylicytowana za 2100 zł przez pana Donata Pryzwana! Z kolei koszulka Huberta Wyszkowskiego osiągnęła kwotę 550 zł, którą zapłacił Daniel Jursza. 

Natomiast podczas dwudniowej zbiórki pieniędzy w hali Gryfia udało się zebrać 2,554 zł 34 gr. Jest to świetny wynik, który łącznie daje nam kwotę 5,204 zł 34 gr. Tym samym udało się osiągnąć cel zbiórki, dzięki czemu Patrycja będzie mogła wyjechać na zaplanowany turnus rehabilitacyjny. Warto podkreślić, że uzbieraliśmy kwotę, która sprawia, że Patrycja ma już część środków na następny turnus!

W imieniu klubu STK Czarni Słupsk chcemy podkreślić, że ogromne słowa uznania należą się uczennicy IV LO w Słupsku, Wiktorii Włodarczyk, która podjęła się organizacji całej zbiórki i osiągnęła cel. 

Patrycji życzymy wytrwałości w dalszej rehabilitacji i gorąco liczymy, że pozyskaliśmy nowego fana koszykówki w Słupsku. Drzwi hali Gryfia są dla Ciebie zawsze otwarte!

back to top