Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ruszyły przygotowania do sezonu!

2022-08-15 · Aktualności

Ruszył przygotowania do sezonu!

Zawodnicy po letniej przerwie pojawili się znowu w Hali Gryfia. W pierwszych zajęciach udział wzięli: Paweł Leończyk, Michał Chyliński, Jakub Musiał i Mikołaj Witliński. Skład uzupełniali zawodnicy drużyn młodzieżowych. Zabrakło Bartosza Jankowskiego, który zmagał się z grypą i  niedługo wróci do treningu. 

Podczas porannego treningu zawodnicy i trenerzy skupili się na przygotowaniu fizycznym. Najpierw rozgrzewka i dobre wprowadzenie po przerwie między sezonami, a następnie ciężka praca na siłowni. Większość czasu treningowego gracze spędzili podnosząc ciężary. Trening popołudniowy to już typowa praca koszykarska. Technika indywidualna. Dużo kozłowania i biegania. Tego typu ćwiczenia mają na celu wejście w rytm treningowy. Wszyscy zawodnicy byli skoncentrowani i sumiennie wykonywali zadania. Już niedługo do naszego zespołu dołączą zawodnicy zagraniczni. To da trenerom większe możliwości treningowe i podniesie poziom samych treningów.

#CzarniToWy

back to top