Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przegrywamy z Polskim Cukrem Start Lublin

2023-12-10 · Aktualności

W emocjonującym starciu na własnym parkiecie drużyna Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrała z Polskim Cukrem Start Lublin po zaciętym i wyrównanym meczu. Choć przez większą część spotkania Słupsk prowadził, to skuteczność rzutów za trzy punkty gości przypieczętowała ich zwycięstwo.

Mecz był pełen napięcia, a zacięta rywalizacja trwała przez całą jego długość. Czarni Słupsk prezentowali się solidnie, często znajdując się na prowadzeniu, ale Polski Cukier Start Lublin potrafił skorzystać z błędów i skutecznie kontratakować.

W zespole Czarnych Słupsk wyróżnili się MaCio Teague i Michał Michalak, obaj zdobywając po 16 punktów. Jednak to nie wystarczyło, aby pokonać solidną drużynę z Lublina.

Jabril Durham z Polskiego Cukru Start Lublin był kluczowym graczem tego spotkania, zdobywając 11 punktów i rozdając aż 12 asyst, co zaowocowało imponującym wynikiem eval 26.

Mimo porażki, Czarni Słupsk pokazali determinację i walkę na parkiecie. Każdy taki mecz to szansa na naukę i doskonalenie swojej gry. Kibice z pewnością docenią zaangażowanie drużyny, która nieustannie dąży do osiągania coraz lepszych wyników.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin 77:81 (21:21, 23:23, 18:17, 15:20)

Grupa Sierleccy Czarni: Macio Teague 16, Michał Michalak 16, Michael Caffey 11, Paweł Leończyk 10, Verners Kohs 8, Benas Griciunas 8, Daniel Szymkiewicz 5, Szymon Wójcik 3, Bartosz Jankowski 0.

Polski Cukier Start: Tomislav Gabrić 17, Liam O'reilly 17, Barret Benson 12, Filip Put 11, Jabril Durham 11, Jakub Karolak 7, Trey Wade 4, Bartłomiej Pelczar 2, Roman Szymański 0, Michał Krasuski 0.

back to top