Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przegrywamy z PGE Spójnia Stargard!

2024-01-06 · Aktualności

W ostatnim wyjazdowym starciu Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali z zespołem PGE Spójnia Stargard, w meczu, który obfitował w emocje i intensywną rywalizację. Wynik meczu to PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 77:65.

Karol Gruszecki był jednym z kluczowych graczy PGE Spójnia Stargard, zdobywając imponujące 21 punktów i przyczyniając się do sukcesu swojej drużyny. Jego skuteczne rzuty za trzy punkty i umiejętność trafiania w kluczowych momentach sprawiły, że był nie do zatrzymania.

Stephen Brown Jr. również odegrał kluczową rolę, zdobywając 11 punktów i rozdając aż 8 asyst. Jego kreatywność w rozgrywaniu i umiejętność znajdowania współgraczy na parkiecie sprawiły, że Spójnia Stargard utrzymywała kontrolę nad grą.

W barwach Czarnych Słupsk to Mike Caffey był liderem, zdobywając 16 punktów. Jego skuteczność w ataku była jednym z pozytywnych elementów meczu dla drużyny, mimo ostatecznej porażki.

Niewątpliwie to spotkanie pokazało, że rywalizacja w Polskiej Lidze Koszykówki jest bardzo wyrównana, a każda drużyna ma potencjał, by zwyciężać. Mimo porażki Czarni Słupsk pozostają zmotywowani i gotowi na kolejne wyzwania, które niesie ze sobą sezon.

Kibice z pewnością czekają z niecierpliwością na kolejne emocje i będą wspierać Czarnych Słupsk w nadchodzących spotkaniach.

back to top