Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przegrywamy z Domelo Sokołem Łańcut

2023-10-29 · Aktualności

Sokół Łańcut pokonuje Czarnych Słupsk!

Mecz ten był pełen zaciętych momentów, jednak ostatecznie zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy zagrali świetnie w drugiej połowie.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny walczyły o każdy punkt i pozostawiały na parkiecie mnóstwo energii. Słaba skuteczność rzutowa po obu stronach wpłynęła na niski wynik w pierwszej połowie, ale emocje były na pewno na najwyższym poziomie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 30-32 na korzyść Czarnych Słupsk. 

W drugiej połowie Czarni Słupsk mieli swoje dobre momenty, ale Sokół Łańcut nie zamierzał odpuścić. W czwartej kwarcie drużyna z Łańcuta zagrała świetnie, zdobywając wiele punktów i kontrolując przebieg meczu. Ostatecznie Sokół Łańcut wygrał to spotkanie wynikiem 88-74.

Jednym z wyróżniających się graczy tego spotkania był Verners Kohs, który zdobył 19 punktów, w tym 5 trafień zza linii trzypunktowej. Kolejnym ważnym graczem zespołu Czarnych Słupsk był Benas Griciunas, który zanotował double-double, rzucając 12 punktów i zbierając aż 14 zbiórek.

W drużynie z Łańcuta świetnie spisali się Corey Sanders i Tyler Cheese. Ten drugi zdobył 20 punktów w drugiej połowie meczu. Ich skuteczność i zdolność do przełamywania obrony przeciwnika przyczyniły się do zwycięstwa Sokoła Łańcut.

To była trudna porażka dla Czarnych Słupsk, ale każdy mecz wnosi doświadczenie i okazuje się cenną lekcją na przyszłość.

Domelo Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 88:74 (9:13, 21:19, 24:26, 34:16)

Sokół: Corey Sanders 23, Tyler Cheese 20, Janis Berzins 10, Biram Faye 10, Adam Kemp 8 (12 zb), Filip Struski 8, Mateusz Szczypiński 5, Kacper Młynarski 4, Marcin Nowakowski 0.

Czarni: Verners Kohs 19, Michał Michalak 18, Benas Griciunas 12 (14 zb), Michael Caffey 7, Szymon Wójcik 7, Bartosz Jankowski 5, Daniel Szymkiewicz 4, Macio Teague 2.

back to top