Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przegrywamy z BM Stal Ostrów Wielkopolski

2024-02-17 · Aktualności

Wczoraj odbyło się wyjątkowe starcie w ramach Pucharu Polski, gdzie drużyna Icon Sea Czarni Słupsk stanęła naprzeciwko Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Choć spotkanie zakończyło się porażką, to nie brakowało w nim emocji i wspaniałej gry!

W końcowym rozrachunku Icon Sea Czarni Słupsk przegrali z wynikiem 87:82 na korzyść rywali. Mimo tego, warto podkreślić wspaniałą postawę naszej drużyny, która do ostatnich sekund walczyła o zwycięstwo.

Benas Griciunas był jednym z najjaśniejszych punktów naszej drużyny, zdobywając aż 21 punktów i 12 zbiórek, demonstrując swoją wszechstronność i determinację na parkiecie. Bartosz Jankowski również zasłużył na wyróżnienie, wykazując się świetną skutecznością zza łuku, rzucając 21 punktów, w tym 4/6 za trzy punkty!

Nasi zawodnicy pokazali, że potrafią stawić czoła nawet najtrudniejszym przeciwnikom i nie poddają się do samego końca. Choć wynik nie był korzystny, to atmosfera na boisku była niesamowita, a emocje sięgały zenitu.

Mimo porażki, patrzymy z optymizmem w przyszłość. To kolejny krok na drodze do sukcesu, a my nieustannie będziemy dążyć do osiągnięcia naszych celów!

Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Icon Sea Czarni Słupsk 87:82 (34:20, 18:22, 14:23, 21:17)

Arged BM Stal: Laurynas Beliauskas 28, Ojars Silins 17, Arunas Mikalauskas 13, Rodney Chatman 12, David Brembly 7, Michał Chyliński 3, Wiktor Sewioł 3, Nemanja Djurisić 2, Aleksander Załucki 2, Krzysztof Sulima 0.

Icon Sea Czarni: Benas Griciunas 21 (12 zb.), Bartosz Jankowski 21, Verners Kohs 11, Macio Teague 10, Michael Caffey 7, Donatas Sabeckis 7, Szymon Wójcik 5.

back to top