Spotkanie z kibicami 8.05.2026 Wczoraj na Słupskich Bulwarach nad Słupią nasi zawodnicy spotkali się z kibicami 💪Były autografy ✍️, wspólne zdjęcia 📷 i mnóstwo świetnych rozmów 🙌Dziękujemy, że byliście z nami przez cały sezon! ❤️#CzarniToWy