Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pierwszy turniej 3X3 z Aktywną Akademią za nami!

2022-06-07 · Aktualności
Pierwszy turniej 3X3 z Aktywną Akademią za nami!
Pierwsze zmagania 3X3 z Aktywną Akademią z udziałem Akademia Pomorska w Słupsku zgromadziły 28 zawodników, którzy stworzyli 7 drużyn. Ekipy podzielono na dwie grupy, z których prawo awansu do półfinałów miały dwie, najlepsze.
I tak, grupę A wygrał team Eleganckie Chłopaki, pokonując drugi w końcowej tabeli Oro Na Boro 11-7, oraz trzeci TEAM 123 w stosunku 11-2. Oro na Boro pokonał natomiast TEAM 123 9-3. W grupie B wystąpiło 4 zespoły. Do półfinałów awansowały z pierwszego miejsca Gwoździe z kompletem, trzech zwycięstw, oraz z drugiego DPD. W bezpośrednim pojedynku pretendentów lepsze były Gwoździe, wygrywając z DPD 10-8. Kolejne miejsca zajęli: 3. Trzy Zbyszki, 4. Piłkarzyki
W finale wygrała drużyna "DPD" pokonują zespół "Gwoździ" 12-10. W walce o trzecią lokatę "Eleganckie Chłopaki" pokonały "Oro Na Boro" 11-8.
Zwycięzcy grali w składzie: Kacper Kozłowicz, Szymon Sikora, Jakub Wasilewski i Michał Oleksy.
Kolejny turniej już w najbliższą niedzielę 12 czerwca. Zapisy od godz.16.15, start gier o 16.30! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Orlik boisko Wiatraczna (w przypadku niesprzyjającej aury hala Gryfia)!
Projekt „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną” finansowany z Ministerstwo Edukacji i Nauki.
▪️Organizatorem turnieju są: Czarni Słupsk S.A, Akademia Pomorska Słupsk i Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
back to top