Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Piąta kolacja charytatywna "Lubicz & Fiends" za Nami!

2022-11-10 · Aktualności
Piąta kolacja charytatywna u Naszego Partnera HOTEL GRAND LUBICZ - UZDROWISKO USTKA "Lubicz & Fiends" już za Nami!
Tegoroczne wydarzenie dedykowane było rodzinom zastępczym z Ustki i okolic, które opiekują się dziećmi z rodzin niezaradnych życiowo dysfunkcyjnych, na co dzień borykających się z trudnościami finansowym, żyjących w trudnych warunkach lokalowych.
Wśród gości było wielu naszych sponsorów, którzy aktywnie brali udział w licytacjach. My przekazaliśmy specjalnie dedykowana koszulkę, która wylicytowano za 22,000 zł. Brawo!
Podczas prowadzenia tegorocznej kolacji przez Prezesa Hotelu - Łukasza de Lubicz-Szeliskiego, na scenie towarzyszyli również Goście specjalni - Izabela Krzan oraz Irek Bieleninik. O podniebienia wszystkich uczestników tego wieczoru zadbali Szefowie Kuchni z grupy Hoteli Lubicz oraz ich zespoły wraz z gościnnym udziałem Mikołaja Rey'a.
W trakcie trwania kolacji odbyły się występy artystyczne wokalistki Sabiny Jeszka oraz skrzypaczki MAVI Violin, a dodatkowo wieczór, uatrakcyjnił swoim recitalem Rafał Brzozowski.
Podczas V Kolacji Charytatywnej, nie zabrakło osób o wielkich sercach którzy przyczynili się do kolejnego sukcesu jakim było zebranie 665 tysięcy złotych.
Zdjęcia: Wojciech Gostkowski
back to top