Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mateusz Dziemba Zostaje w Słupsku na kolejny sezon

2024-06-28 · Aktualności

Z radością informujemy, że Mateusz Dziemba pozostaje z nami na kolejny sezon. Mateusz, znany z nieustępliwości na parkiecie, ponownie będzie walczył o każdy punkt i każdą piłkę w barwach Czarnych.

Jego niezwykłe umiejętności obronne i waleczność na parkiecie to cechy, które kibice i trenerzy szczególnie doceniają. Dziemba to zawodnik, który doskonale broni, potrafi przymierzyć z dystansu za trzy punkty oraz świetnie penetruje pod kosz, co czyni go wszechstronnym graczem i niezastąpionym elementem drużyny.

W ostatnim sezonie Mateusz Dziemba notował średnio 8,8 punktu na mecz, spędzając na parkiecie 27 minut. Do tego dołożył 2,7 zbiórki i 1,3 asysty, co pokazuje jego wszechstronność i zaangażowanie w grę zespołu.

Pozostanie Mateusza Dziemby w Słupsku to doskonała wiadomość dla wszystkich kibiców Icon Sea Czarni Słupsk oraz dla całej społeczności koszykarskiej. Jego determinacja, umiejętności i doświadczenie z pewnością przyczynią się do kolejnych sukcesów drużyny w nadchodzącym sezonie.

Cieszymy się na kolejne emocjonujące mecze z udziałem Mateusza i życzymy mu oraz całej drużynie powodzenia w nadchodzących rozgrywkach!

back to top