Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kolejny turniej 3X3 z Aktywną Akademią za nami❗️

2023-06-12 · Aktualności

Nie ma to jak „Chłopaki z sąsiedztwa”

W trzecim turnieju koszykówki 3x3 z Aktywną Akademią tryumfowała drużyna o takiej właśnie nazwie. Chłopaki z sąsiedztwa pokonały w grupie B: Banany 9-2; Wojowników 11-6: Dwóch nie pali 11-3 oraz Gwoździe 11-8, natomiast w półfinale uporali się z KKS wygrywając 11-5. W meczu finałowym zagrali ponownie z ekipą „niepalących”, którzy w swoim półfinale pokonali po dogrywce zwycięzcę grupy A, team Bez nazwy 8-7. Tak, jak w zmaganiach grupowych, w finale lepszą drużyną okazały się „Chłopaki” wygrywając 7-3


Zespoły KKS i Bez nazwy solidarnie zajęły trzecie miejsca w turnieju, rezygnując z bezpośredniego starcia. Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Maciej Borowski, Piotr Wlaziński, Michał Oleksy i Kamil Izraelski.

W turnieju wystąpiło 34 zawodników, podzielonych na 9 drużyn, które z kolei zostały podzielone na dwie grupy: grupę A (4-zespołową) i grupę B (5-zespołową). Drużyny rozegrały łącznie 19 spotkań.

back to top