Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk z wizytą w Tawerna Portowa

2021-08-19 · Aktualności

W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność gościć i delektować się wykwintną kuchnią w usteckiej restauracji Tawerna Portowa. Wśród przekąsek wiele typowych polskich specjałów, m.in. tatary, śledziki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych zagranicznych zawodników. Jeśli chodzi o zupy to, hitem był Żurek, którego jako specjał polskiej kuchni mieli okazję spróbować po raz pierwszy w życiu Beau i Kalif, nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się zupa rybna. Pojawiły się również schabowy, ryby oraz wyśmienite steki, w tym gigantyczny T-Bone.

W Ustce nie mogło zabraknąć gospodarzy miasta. Przy pysznych deserach towarzyszyli nam m.in. Pan Burmistrz Jacek Maniszewski, Zastępca Burmistrza Pan Bartosz Gwóźdź-Sproketowski, Pani Skarbnik Anna Łukaszewicz oraz Dyrektor Wydziału oraz Pan Dyrektor Łukasz Krawczyk. Prezes Czarni Słupsk S.A. Michał Jankowski przekazał władzom miasta koszulkę z podpisami zawodników naszej drużyny i przekazał informację, iż Czarni czują się drużyną całego powiatu, w tym miasta Ustki i że zrobimy wszystko by godnie reprezentować i rozsławiać również Ustkę poprzez fantastyczna grę w Energa Basket Lidze.

Dziękujemy Danielowi i Agatce za fantastyczne przyjęcie i wspaniałą ucztę. Gorąco polecamy Tawernę Portową.

Do Ustki i z powrotem podróżowaliśmy dzięki Needer - busy do Holandii, busy do Niemiec

#CzarniToWy

back to top