Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gramy dla Patrycji!

2019-04-01 · AktualnościGaleria

Wszyscy fani koszykówki wiedzą jak niezwykłym czasem jest faza play-off! To czas pełnej mobilizacji, walki o każdy punkt, zbiórkę, czy asystę. Niemniej jednak są sprawy ważniejsze, niż jakakolwiek rywalizacja sportowa. To walka o zdrowie, dlatego STK Czarni Słupsk w fazie play-off zagra dla Patrycji Doluk!

Podczas dwóch spotkań z WKK Wrocław (6 i 7 kwietnia) będziemy zbierać pieniądze na leczenie Patrycji Doluk. W hali Gryfia z puszkami będą czekać na Wasze otwarte serca wolontariusze. Do akcji zbiorki pieniędzy dołączają także Mantas Cesnauskis i Hubert Wyszkowski.

Trener, a jeszcze w tym sezonie zawodnik, STK Czarni Słupsk przekazuje na licytację swoją ostatni ligowy strój w długiej karierze. Natomiast Hubert Wyszkowski zdecydował się oddać swoją koszulkę reprezentacji Polski z mistrzostw Europy U18. Koszulki będzie można licytować w przerwie meczu z WKK Wrocław. 

Kim jest Patrycja?

Patrycja choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Ma 18 lat i uczęszcza do IV Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Dotychczasowa rehabilitacja usprawniła ją na tyle, że potrafi przejść niewielki odcinek drogi przy balkoniku lub przy asyście drugiej osoby. U Patrycji zdiagnozowano podwinięte biodro, które zostało zakwalifikowane do operacji, jednak żaden lekarz nie daje gwarancji, że zabieg przyniesie oczekiwany efekt

Lekarze nakazują intensywną rehabilitację, dzięki której Patrycja ma ogromne szansę na zatrzymanie procesu podwinięcia biodra, przez co będzie bardziej sprawna. 

Koszt dwutygodniowego turnusu kosztuje aż 5,850 zł. Wpłaty dla Patrycji można dokonywać także przez Internet: https://zrzutka.pl/yv7kua 

Dotychczas udało się zebrać prawie połowę wymaganej kwoty: 2360 zł.

back to top