Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Enea Astoria lepsza od STK Czarni

2019-02-09 · Aktualności

Każda zwycięska seria kiedyś musi mieć swój koniec. Nasza, po siedmiu zwycięstwach z rzędu miała miejsce w Bydgoszczy. STK Czarni Słupsk ulegli wysoko Enei Astorii Bydgoszcz 86:59. Najwięcej punktów dla STK Czarnych zdobył Wojciech Jakubiak - 16 punktów.

Koszykarze ze Słupska mecz w Bydgoszczy rozpoczęli całkiem udanie. Dwa razy z rzędu za trzy trafił Wojciech Jakubiak i wydawało się, że drużyna Mantasa Cesnauskisa znów potwierdzi swoją dobrą dyspozycję. Niestety, ale to był tylko dobry początek, który nie przełożył się na dalszą część spotkania. Gospodarze z każdą kolejną akcją trafiali na bardzo wysokiej skutecznośći. Trener Cesnauskis próbował różnych rozwiązań, ale na tak silnie dysponowaną Astorię Bydgoszcz nie było rady.

Na pochwałę najbardziej zasługuje liczna grupa kibiców ze Słupska, która w Artego Arena stworzyła małą czerwoną armię kibiców dopingując swój zespół do samego końca. 

Enea Astoria Bydgoszcza - STK Czarni Słupsk (24:17, 26:16, 24:11, 12:15)

back to top