Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Długosz zostaje w Słupsku!

2019-06-26 · AktualnościGaleria

Wychowanek STK Czarni Słupsk, Szymon Długosz, przedłużył kontrakt z naszym klubem! Tym samym po Wojtku Jakubiaku i Hubercie Wyszkowskim do składu trenera Mantasa Cesnauskisa dołącza kolejny słupszczanin.

Szymon Długosz w sezonie 2018/2019 był jednym z podstaowywch środkowych STK Czarni Słupsk.  Ze swojej roli wywiązywał się bardzo dobrze. Długosz swoją efektowną grą zyskał sympatię publiczności w hali Gryfia. W sezonie 2018/2019 na parkiecie przebywał przez średnio 17 min. i w tym czasie notował 7,1 pkt i 4 zbiórki na mecz. Warto podkreślić, że Szymon w poprzednich rozgrywkach może pochwalić się 100% skutecznością za trzy punkty. Oddał jeden rzut, jeden celny i to w debiucie trenerskim Mantasa Cesnauskisa.

- Mantas skończył grać, więc ktoś musiał przejąć jego rolę w rzucaniu za trzy - żartował na konferencji prasowej, Szymon Długosz. 

W sezonie 2019/2020 trener Mantas Cesnauskis znów będzie mógł skorzystać z umiejętności Szymona Długosza. 

back to top