Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aktywny Uniwersytet 5+

2024-05-09 · Aktualności
✔️Projekt "Uniwersytet Aktywny 5 plus" realizowany przez Uniwersytet Pomorski w Słupsku 👨‍🎓👩‍🎓 to doskonała okazja do popularyzacji sportu🏆🏀⚽. Dzięki niemu mieszkańcy regionu mogą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach sportowych🏅, artystycznych🖌️🎨, naukowych🔬 i kulturalnych🎼.
W ramach projektu w dniach 7-8 maja odbyły się 2 otwarte turnieje koszykówki 5x5. We wtorek, drużyna Branq sięgnęła po zwycięstwo, pokonując w finale zespół Adkonis 55:44. To było spotkanie pełne emocji i wspaniałej rywalizacji! Dream Team zwyciężył w drugim turnieju, pokonując KOSSM Słupsk 65:57 w finałowym pojedynku! 🌟👏
Przedsięwzięcie realizowane w ramach projektu pn.: „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną – Uniwersytet Aktywny 5 plus” finansowanego z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
back to top