Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aktywna Akademia bardzo aktywnie !

2020-10-21 · Aktualności
Mantas Cesnauskis, Łukasz Seweryn, Mirosław Lisztwan oraz zawodnicy STK, w takim silnym zestawieniu odbyły się w poniedziałek otwarte zajęcia dla studentów realizowane w ramach programu Aktywna Akademia przy współpracy Akademia Pomorska w Słupsku.
Mantas to niezwykle wymagający szkoleniowiec, dbający o każdy detal podczas treningu. Tym razem na szczęście dla trenujących był bardziej wyrozumiały. Wybaczał drobne błędy, które pojawiały się w ćwiczeniach, a korektą zajmowali się zarówno Łukasz jak i trener Lisztwan. Nieco mniej forów mieli studenci I roku Akademia Pomorska w Słupsku, na co dzień grający w I drużynie Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Błażej Kulikowski i Maciej Rzechtalski, to od nich Łukasz wymagał, aby każde ćwiczenie wykonane zostało poprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Chłopcy nie zawiedli!
Projekt „Społeczna odpowiedzialność - oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną” finansowany z Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
back to top