Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2024-07-05 · Aktualności

Z wielką radością informujemy, że Szymon Tomczak, nasz utalentowany skrzydłowy, pozostaje w drużynie Icon Sea Czarnych Słupsk. Ogłoszenie to jest jedynie formalnością, gdyż Szymon podpisał z naszym klubem 1,5-roczny kontrakt w zeszłym sezonie, który nadal obowiązuje 2024/2025.

Wszyscy, którzy mieli okazję współpracować z Szymonem, podkreślają jego wyjątkowy charakter oraz niezwykłe zaangażowanie na treningach. Jest to zawodnik, który nie boi się ciężkiej pracy na boisku i zawsze stara się dać z siebie wszystko. Jego determinacja i ambicja są widoczne na każdym kroku, co przekłada się na doskonałe rezultaty na parkiecie.

W ubiegłym sezonie Szymon notował średnio 4,6 punktu i 3,4 zbiórki na mecz, spędzając na parkiecie 15 minut. Jego obecność w drużynie to gwarancja nie tylko solidnej gry, ale także ducha zespołu, który zawsze walczy do końca.

back to top