Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2024-07-01 · Aktualności

Jakub Musiał wraca do Czarnych Słupsk!

Z wielką radością ogłaszamy, że Jakub Musiał, znany i lubiany zawodnik wraca do naszego klubu! Po sezonie w Treflu Sopot Kuba ponownie zagra dla Icon Sea Czarnych Słupsk.

Kuba Musiał to zawodnik, który na zawsze zapisał się w historii naszego klubu. Jego niezłomna determinacja, zaangażowanie i waleczność na boisku sprawiły, że stał się jednym z najbardziej lubianych koszykarzy wśród naszych kibiców. Jego powrót to nie tylko wzmocnienie dla drużyny, ale także powrót ducha walki, który zawsze towarzyszył jego grze.

W swoim ostatnim sezonie w Słupsku, Kuba notował średnio ponad 20 minut gry na mecz, zdobywając średnio 8 punktów na mecz. Jego umiejętności defensywne oraz zaciętość na boisku były kluczowe dla sukcesu drużyny, a jego wkład w awans do ekstraklasy pozostanie niezapomniany. Teraz, po zdobyciu tytułu mistrza Polski z Treflem Sopot, Kuba wraca do Słupska z jeszcze większym doświadczeniem i determinacją, aby pomóc naszej drużynie osiągać kolejne sukcesy.

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz z Kubą w składzie i wierzymy, że jego powrót przyczyni się do dalszego rozwoju naszej drużyny. Witamy z powrotem, Kuba! Razem z Tobą liczymy na kolejne wspaniałe chwile i sukcesy!

back to top