Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2024-02-26 · Aktualności

Mateusz Dziemba jest znany z wieloletniej kariery w PLK. To gracz o niepodważalnych umiejętnościach zarówno w obronie, jak i w ataku. Jego bogate doświadczenie zdobywane latami gry w drużynie z Lublina czyni go cennym nabytkiem dla Icon Sea Czarni Słupsk.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Dziemby jest jego doskonała gra w obronie oraz wyjątkowy charakter, który sprawia, że staje się liderem na boisku. Potrafi on operować na pozycjach rzucającego obrońcy lub niskiego skrzydłowego, co daje trenerowi szereg możliwości taktycznych i elastyczność w ustawieniu składu. Co więcej, Mateusz Dziemba to także dynamiczny gracz, który nie tylko potrafi skutecznie bronić, ale również grozi przeciwnikom rzutem z dystansu.

Jego wszechstronność na parkiecie sprawia, że będzie on niezwykle cennym graczem dla zespołu Icon Sea Czarni Słupsk, przynoszącym nową jakość i energię do gry. Z pewnością wszyscy kibice nie mogą się doczekać momentu, kiedy Mateusz Dziemba zadebiutuje w barwach swojego nowego klubu. Jego przybycie na pewno wzbudzi ogromne zainteresowanie i nadzieję na osiągnięcie kolejnych sukcesów przez Icon Sea Czarni Słupsk.

back to top