Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2024-02-21 · Aktualności

Zawodnik Szymon Tomczak, znany z wcześniejszych występów w drużynie Trefla Sopot i WKS Sląska Wrocław, dołącza do naszego zespołu Icon Sea Czarni Słupsk. Przybywa z silnym bagażem doświadczeń, gotowy, by wzmocnić szeregi swojego nowego klubu. Koszykarz podpisał umowę do końca sezonu 2024/2025.

Szymon Tomczak to zawodnik o wielkiej determinacji i pracowitości. Jego historia w poprzednim klubie była pełna dynamiki – po podpisaniu kontraktu z Geffem Groselle'em, jego rola w drużynie Trefla Sopot uległa zmniejszeniu. Jednakże, zamiast zastanawiać się nad przeciwnościami losu, Tomczak podjął wyzwanie z otwartym umysłem i determinacją.

Każdy, kto miał okazję pracować z Szymonem, podkreśla jego wyjątkowy charakter oraz niezwykłe zaangażowanie na treningach. Jest to zawodnik, który nie boi się ciężkiej pracy na boisku i zawsze stara się dać z siebie wszystko. Jego determinacja i ambicja są widoczne na każdym kroku, co przekłada się na rezultaty na parkiecie.

Najbardziej pamiętny występ Szymona miał miejsce podczas nieobecności Mikołaja Witlińskiego z drużyną Zastalu Zielona Góra. Wtedy to Tomczak zaprezentował swoje umiejętności, rzucając imponującą liczbę 13 punktów w zaledwie 17 minut gry. Ten moment udowodnił, że ma ogromny potencjał.

Zespół Icon Sea Czarni Słupsk cieszy się z dołączenia Szymona do swoich szeregów. Jego doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności będą nieocenionym atutem, szczególnie w strefie pod koszem. Pomimo notowania 5 punktów i 2,4 zbiórek w 10 minutach gry na parkiecie w drużynie Trefla, Szymon ma potencjał, aby znacząco wpłynąć na grę swojego nowego zespołu.

Wszyscy członkowie Icon Sea Czarni Słupsk mają nadzieję, że współpraca z Szymonem przyniesie wiele sukcesów i wzmocni pozycję klubu w lidze. Wraz z przybyciem tego utalentowanego zawodnika, Słupsk może spodziewać się emocjonujących momentów i jeszcze większej determinacji w dążeniu do zwycięstwa. 

back to top