Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2023-12-13 · Aktualności

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk ogłasza z dumą podpisanie kontraktu z litewskim rozgrywającym Donatasem Sabeckisem. Zawodnik, mający imponujące 1,98 m wzrostu, przynosi ze sobą nie tylko imponujące warunki fizyczne, ale także bogate doświadczenie zdobyte w różnych ligach i krajach.

Donatas dzięki swoim imponującym 1,98m wzrostu, jest graczem, który potrafi skutecznie wykorzystywać swoje warunki fizyczne. Jego umiejętność gry blisko kosza i zdolność przebijania się przez obronę przeciwnika. To sprawia, że jest idealnym zawodnikiem do taktyki trenera Mantasa Cesnauskisa.

Nasz nowy nabytek to nie tylko wysoki rozgrywający, ale również zawodnik o wszechstronnych umiejętnościach. Potrafi doskonale rozgrywać akcje pick and roll. Ponadto, jego zdolność do trafiania z dystansu sprawia, że stanowi niebezpieczeństwo dla obrony przeciwnika.

Podsumowując, podpisanie kontraktu z Donatasem Sabeckisem to krok w kierunku wzmocnienia drużyny Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Wysoki rozgrywający z Litwy przynosi ze sobą nie tylko umiejętności koszykarskie, ale również doświadczenie, które może pomóc w osiągnięciu sukcesów. Kibice już nie mogą doczekać się debiutu Donatasa Sabeckisa w barwach naszej drużyny, a ten nowy rozdział w karierze zawodnika zapowiada emocjonujący okres dla całej drużyny.

back to top