Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

‼️ 𝗢𝗙𝗜𝗖𝗝𝗔𝗟𝗡𝗜𝗘 ‼️

2023-06-30 · Aktualności

Carter Hendricksen 2.05.2000.

Pochodzący z Kentucky silny skrzydłowy zasila nasz skład. Nasz nowy gracz ma 2,01m. Był zawodnikiem uczelni North Florida. Tą samą uczelnie ukończył nasz były zawodnik Beau Beech. Przypadek?

Carter charakteryzuje się bardzo dobrym rzutem za trzy. Wiadomo jak to ważna cecha w kontekście gry całego zespołu. Rzucająca czwórka pozwala na rozciągniecie gry. Od takiego zawodnika nie można głęboko pomagać w obronie. To tworzy nowe możliwości gry w ataku, ponieważ jest więcej miejsca na penetrację innych zawodników. Nasza nowa „czwórka” nie jest jednak zawodnikiem jednowymiarowym. Nie boi się penetracji pod wysokich zawodników. Bardzo często kończy swoje wjazdy wsadami. Pomoc nie jest mu straszna, gdy ktoś zejdzie do pomocy to po prostu bierze ich na popularny „plakat” i kończy akcje razem z asystą obrońcy.

Ten sezon będzie jego pierwszym w zawodowym sporcie. Ukończył uczelnie North Florida. Rozegrał tam, aż 5 sezonów. W ostatnim sezonie notował średnio 16,5 punktów, 6,2 zbiórki i 2,1 asyst.

Witamy w Słupsku!

back to top